Disponibilitate:  in 30 zile

Pret:  101,94 LEI

Produs disponibil la cerere: va fi adus în aproximativ 30 zile.
Modalitati de transport:
• 12,90 lei - prin Posta Romana (gratuit pentru produse în stoc peste 50,00 lei /comanda )
• 12,90 lei - prin Urgent Cargus (gratuit pentru produse în stoc peste 50,00 lei /comanda )

Descriere

For readers of Carlo Rovelli and Umberto Eco, this is a work of science that reads like a novel and recounts the life of Jerome Cardano - a largely unforgotten inventor.