Quantum Astrologer's Handbook

Autor(i):

Editura:

Anul aparitiei: 2017

Limba: engleza

Tip coperta: tare

ISBN: 9781911344407

Stare: nefolosita (noua)

Categorii: History of mathematics, Mathematics, Mathematics and science, Carte straina, Carte nefolosita, History of science, Science: general issues, Quantum physics (quantum mechanics), Physics

Disponibilitate:  in 30 zile

Pret:  101,94 LEI

Modalitati de transport:
• 10,90 lei - prin Posta Romana (gratuit pentru produse in stoc peste 39,00 lei /comanda )
• 12,90 lei - prin Urgent Cargus (gratuit pentru produse in stoc peste 59,00 lei /comanda )

Descriere

For readers of Carlo Rovelli and Umberto Eco, this is a work of science that reads like a novel and recounts the life of Jerome Cardano - a largely unforgotten inventor.